Zadzwoń do nas: 690 533 821

Pawilony i kontenery cieszą się rosnącą popularnością głównie dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań oraz możliwości dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb klienta. Jako producent kontenerów na rynku działamy od ponad 20 lat, nieustanie dostarczając naszym klientom obiekty, które wykorzystywane są przede wszystkich do celów handlowo-usługowych, biurowych, mieszkalnych, a także w ochronie oraz budownictwie.

Producent kontenerów biurowych, mieszkalnych i nie tylko

W naszej niezwykle bogatej ofercie znaleźć można nowoczesne i precyzyjnie wykonane kontenery biurowe, kontenery handlowe, kontenery mieszkalne, kontenery sanitarne, kontenery budowlane oraz stróżówki/portiernie. U nas dostępna jest opcja wyboru dowolnych wymiarów obiektów, koloru blach oraz rodzaju płyt ściennych. Ponadto możliwy jest montaż wielu dodatkowych elementów wyposażenia w zależności od potrzeb klienta. Jako czołowy producent kontenerów zapewniamy nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów, ale dbamy również o najwyższy standard obsługi naszych klientów.

Pawilony idealne do długiego użytkowania

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu pawilonów o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu w branży zaufało nam wielu klientów, których grono systematycznie rośnie. W naszej pracy stawiamy wyłącznie na wykwalifikowanych pracowników oraz ich wiedzę i doświadczenie, a także najlepszej klasy materiały wykorzystywane do budowy obiektów. Dzięki temu nasze pawilony biurowe, pawilony handlowe, pawilony mieszkalne, pawilony sanitarne, pawilony budowane oraz stróżówki/portiernie cieszą się coraz większym uznaniem nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również organizatorów różnego rodzaju imprez oraz firm budowalnych. Nasze doskonale przygotowane kontenery charakteryzują się m.in. solidnością, wysoką odpornością na niekorzystne czynniki środowiskowe oraz atrakcyjnym wyglądem przez długie lata.

Za co szczególnie cenią nas klienci?

Oferowane przez naszą firmę kontenery są atrakcyjne zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym. Jesteśmy cenieni przez szerokie grono klientów m.in. za:

N

Sprzedaż wysokiej jakości kontenerów całorocznych

Od początku działalności za główny cel postawiliśmy sobie dostarczanie klientom reprezentującym różnorodne branże kontenerów najwyższej jakości.

N

Możliwość modyfikacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami

Na życzenie klienta wykonujemy pawilony w dowolnej kolorystyce i wymiarach. Ponadto montujemy rolety, grzejniki, alarmy, łazienkę, WC, kuchnię, systemy monitoringu i wiele innych elementów.

N

Fachowe doradztwo i kompleksowe wsparcie

Z przyjemnością pomagamy w wyborze optymalnych dla klienta rozwiązań. Kontaktując się z nami klient uzyska odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj kontenera dla jego branży będzie najwłaściwszy.

N

Krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny

Dzięki wysokiej wydajności produkcji kontenerów naszym klientom oferujemy krótki czas realizacji zlecenia oraz wysoką jakość i estetykę wykonania w atrakcyjnych cenach.

N

Tani transport kontenerów w dowolne miejsce

Transport kontenerów wymaga odpowiedniego sprzętu. Dzięki posiadaniu własnego transportu z dźwigiem HDS nasze kontenery trafiają do klientów z całej Polski jak również z zagranicy.

 
 
 
 
 

Jesteśmy godnym zaufania producentem kontenerów. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!