Zadzwoń do nas: 690 533 821

Stróżówki | portiernie

 

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą całorocznych portierni dla klientów z całej Polski. Obiekty produkowane są w różnych wymiarach, szerokiej gamie kolorów oraz wyposażenia i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto nasze stróżówki są docieplone i zaopatrzone w kompletną instalację elektryczną.

stróżówki portiernie

Stróżówki – nowoczesne i funkcjonalne obiekty

Całoroczny kontener stróżówka modułowa to obiekt posiadający wiele zalet – zarówno z punktu widzenia inwestora, jak również pracownika. Znajdują one szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle oraz handlu. Dzięki swojej solidności, funkcjonalności oraz łatwości transportu obiekty te doskonale sprawdzają się jako stałe lub tymczasowe punkty ochrony (budka strażnika – ochroniarska) na placach budowy lub parkingach samochodowych, biura przepustek lub kontenerowe kasy biletowe na mecze lub imprezy masowe. Nasze portiernie są bardzo dobre docieplone (chłodne latem, ciepłe zimą) i zaopatrzone w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Stróżówki podobnie, jak pozostałe kontenery posiadają eleganckie okna i solidne drzwi oraz elementy wyposażenia zgodne z indywidualnymi potrzebami klienta. Istnieje również możliwość wyposażenia tego typu obiektów w dodatkowe okna oraz meble, WC, umywalkę i inne sanitaria.

Stróżówka wizytówką firmy

Portiernia mobilna jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy klientowi potrzebny jest obiekt tymczasowy oraz kiedy konieczne jest jej przestawienie w inne miejsce. Tego typu obiekt powinien stanowić wizytówkę każdej firmy. Stosunkowo niewielka powierzchnia pomieszczenia nie zwalnia nas z obowiązku dbania o jego jakość oraz wykończenie, dlatego nasze kompaktowe stróżówki modułowe wykonywane są z dbałością o każdy szczegół, doskonale komponując się z najbliższym otoczeniem (firm, biur, szpitali, zamkniętych osiedli mieszkaniowych, fabryk itd.), poprawiając również wizualnie przestrzeń, w której się znajdują. U nas standardowa oferta dotyczy sprzedaży ocieplonego obiektu wraz z pełną instalacją elektryczną oraz ogrzewaniem. Na życzenie klienta obiekty mogą zostać poddane dowolnym modyfikacjom – możliwy jest wybór zarówno wymiaru, jak również koloru blach oraz ścian i drzwi oraz dodatkowego wyposażenia.

Producenta stróżówek i portierni

Znajdujące się w ofercie wartownie/portiernie zbudowane są z wysokiej jakości materiałów. Obiekty tworzymy z płyt warstwowych w I gatunku, które pokryte są blachą ocynkowaną z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub wełną mineralną. Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek dostępne u nas portiernie są szczelne i nie ma możliwości, by przeciekały. Nasze stróżówki dopracowane są z dbałością o każdy szczegół. Ponadto istnieje możliwość wyposażenia obiektu w dodatkowe okna oraz meble. Stróżówka może zostać wyposażona również w WC, umywalkę i inne sanitaria, a także w klimatyzację, rolety czy kuchnię. Tego typu obiekty zapewniają znacznie lepszy komfort pracy w porównaniu do tradycyjnych portierni. Ponadto oferowane obiekty wyróżniają konkurencyjne ceny. Zapewniamy również pełne wsparcie przy doborze najlepszej stróżówki. Nasze obiekty to z pewnością ogromna oszczędność pieniędzy w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Skorzystaj z oferty polskiego producenta stróżówek i portierni.