Kontenery i pawilony handlowe

 

Jako niezależny producent nowoczesnych kontenerów z płyt warstwowych, w ofercie sprzedaży posiadamy eleganckie kontenery handlowe, które wyróżniają się solidnym wykonaniem i niespotykaną funkcjonalnością. Oferujemy całoroczne pawilony, które są bardzo dobrze docieplone – chłodne latem oraz ciepłe zimą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odpowiemy na wszelkie pytania.

kontener handlowy

Pawilony handlowe – szerokie zastosowanie w handlu

W zależności od potrzeb oraz charakteru prowadzonej działalności warto wybrać taki obiekt, który w jak największym stopniu dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb klienta. Obecnie kontenery handlowe znajdują coraz szersze zastosowanie w handlu i wykorzystywane są przez coraz większą liczbę firm. Do najważniejszych zalet pawilonów handlowych zalicza się m.in. mobilność, a także wysoką estetykę wykonania i możliwość montażu na każdym rodzaju podłoża. Pawilony handlowe to z pewnością jedna z lepszych alternatyw dla zakupu lub wynajmu nieruchomości, która z powodzeniem może zostać wykorzystana jako punkt o charakterze sprzedażowym. Nasz bogaty asortyment kontenerów jest niezwykle zróżnicowany i z pewnością sprosta wymaganiom wielu branż.

Specyfikacja kontenerów handlowych

Nasze kontenery tworzymy z płyt warstwowych pokrytych blachą ocynkowaną z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub wełną mineralną. Ponadto kontenery wyposażone są m.in. w okna, drzwi, kratkę wentylacyjną oraz kompletną instalację elektryczną. Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek dostępne w ofercie pawilony handlowe są w 100% szczelne i nie ma możliwości, by przeciekały. Jako producent kontenerów handlowych możemy w pełni dostosowywać ich parametry oraz wyposażenie do indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie montujemy m.in. dodatkowe rolety, alarmy, systemy monitoringu, klimatyzację, grzejniki, wyposażenie kuchni i łazienki oraz wiele innych elementów. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo – nasi wykwalifikowani pracownicy pomagają w wyborze odpowiedniego kontenera handlowego oraz zapewniają indywidualną wycenę.

Dlaczego warto postawić na nasze kontenery handlowe?

Nasza oferta kontenerów handlowych jest szeroka i niezwykle zróżnicowana, dlatego każdy znajdzie w niej produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. Kontenery handlowe to jedna z lepszych alternatyw dla zakupu lub wynajmu nieruchomości. Do niewątpliwych zalet pawilonów zaliczyć można znaczną oszczędność pieniędzy ze względu na mniejsze koszty eksploatacji, możliwość zmiany ich lokalizacji w zależności od potrzeb oraz możliwość wykorzystania w wielu branżach. Mogą stać się one np. siedzibą firmy. Oferowane przez nas pawilony handlowe są znacznie praktyczniejsze w porównaniu do standardowych budynków pełniących funkcje usługowe. Dostępne w ofercie całoroczne kontenery wyróżnia niezawodność, możliwość błyskawicznego i szybkiego transportu, a także możliwość wyboru dowolnych wymiarów i kolorystyki zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta oraz niewygórowane ceny.