Kontenery mieszkalne

 

Dostępne w naszej szerokiej ofercie całoroczne pawilony mieszkalne z płyty warstwowej to dobra alternatywa dla tradycyjnych domków. Kontenery mieszkalne idealnie sprawdzą się zarówno jako domki dla pracowników, ale również jako pawilony dla gości, schroniska, domki letniskowe lub turystyczne. Mogą zostać wykorzystane także jako przenośne biura lub domy zastępcze dla ofiar katastrof.

pawilon mieszkalny

Kontenery mieszkalne – zalety

Produkowane przez naszą firmę pawilony mieszkalne wyróżnia atrakcyjny i nowoczesny design, solidna konstrukcja, wysoka trwałość oraz możliwość dostosowania wymiarów, kolorystyki oraz wyposażenia do indywidualnych potrzeb klienta. Kontenery mieszkalne to nic innego jak solidna i trwała przestrzeń mieszkalna o wysokiej wytrzymałości i nieograniczonych możliwościach zwiększania powierzchni użytkowej budowli. Pawilony są tańsze niż chociażby kawalerki, a ich powierzchnia użytkowa jest podobnej wielkości. Warto również podkreślić, że kontenery mieszkalne zbudowane są z płyt warstwowych, które charakteryzują doskonałe parametry dotyczące przenikalności cieplnej – są chłodne latem i ciepłe zimą, dlatego można w nich zamieszkać nawet jesienią i zimą, dzięki posiadanemu ogrzewaniu. Ponadto są wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Pawilony mieszkalne – technologia produkcji

Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek dostępne w naszej ofercie kontenery mieszkalne są szczelne i nie ma możliwości, by przeciekały. Ściany pawilonów mieszkalnych wykonywane są z płyty warstwowej ściennej z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej i wykończone blachą stalową w kolorystyce odpowiadającej klientowi. Podłogę stanowi płyta warstwowa poliuretanowa wzmocniona płytą OSB oraz wykładziną PCV. Ponadto pawilony mieszkalne wyposażone są w wysokiej jakości okna oraz drzwi, a także posiadają niezbędną instalację elektryczną wraz z lampą, włącznikiem, gniazdkiem oraz skrzynką na bezpieczniki, a także kratki wentylacyjne. Na życzenie klienta montujemy również grzejniki, alarmy, rolety, łazienkę wraz z bojlerem i WC, kuchnie i wiele innych elementów.

Dlaczego warto postawić na kontenery mieszkalne?

Oferowane przez naszą firmę ocieplane pawilony mieszkalne wyróżnia przede wszystkim wysoki standard wykonania, komfort i estetyka, a także możliwość dopasowania każdego z kontenerów do indywidualnych potrzeb klienta, a także możliwość ich przenoszenia w dowolne miejsce. Pawilony bardzo dobrze sprawdzą się jako wygodna i niezwykle funkcjonalne konstrukcja, którą klient będzie mógł usytuować w dowolnym miejscu. Ponadto solidna konstrukcja i rzetelne wykonanie z dbałością o każdy szczegół w znacznym stopniu ograniczy ilość wykonywanych w przyszłości prac konserwacyjnych. Kontenery mieszkalne „produkują” również mniej śmierci podczas tworzenia w porównaniu do tradycyjnej budowy, stając się coraz popularniejszą opcją wśród klientów, którzy poszukują miejsca dla siebie lub swoich pracowników.