Kontenery sanitarne

 

Pawilony sanitarne są bardzo dobrym rozwiązaniem na placach budowy oraz przy obiektach sportowych. Sprawdzają się również przy obsłudze imprez masowych, a także na obozach i polach namiotowych. Produkujemy nieprzepuszczalne kontenery sanitarne dla klientów z całego kraju, które tworzą funkcjonalne zaplecze socjalne.

kontenery sanitarne

Kontenery sanitarne – obiekty o wielu zastosowaniach

Oferujemy najwyższej jakości pawilony sanitarne, które spełniają wymagania klientów poszukujących rozwiązań w zakresie estetycznego zaplecza socjalnego – m.in. na placach budowy, imprezach masowych, a także na koncertach, kempingach oraz obozach. Są również bardzo dobrym rozwiązaniem dla biur, budynków, przebieralni i kontenertów mieszkalnych. Kontenery sanitarne idealnie sprawdzą się także na kąpieliskach, placach zabaw oraz zajezdniach. Oferowane przez nas produkty dzięki solidnej konstrukcji i bardzo dobrej jakości wykończenia swoim standardem nie odbiegają od tradycyjnych pomieszczeń sanitarnych. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół swoim klientom gwarantuje najwyżej jakości kontenery oraz pełne zadowolenie z obiektów.

Solidnie wykonane pawilony sanitarnechłodne latem, ciepłe zimą

Oferowane przez naszą firmę pawilony sanitarne są bardzo dobrze docieplone. Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek nasze kontenery charakteryzują się szczelnością i nie ma możliwości, by przeciekały. Ponadto każdy z pawilonów zaopatrzony jest w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Produkowane przez nas kontenery sanitarne w zależności od potrzeb klienta mogą posiadać dowolny wymiar, a sam proces ich produkcji i dostawy odbywa się niezwykle szybko i sprawnie. Dodatkowo naszym klientom oferujemy również możliwość wyboru dowolnego koloru blach oraz ścian i drzwi. Ponadto zapewniamy własny, niedrogi transport kontenerów, którego cena uzgadniana jest indywidualnie z każdym klientem drogą telefoniczną.

Nowoczesne pawilony dla wymagających

Oferta naszych pawilonów sanitarnych sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Produkowane przez nas kontenery sanitarne w zależności od potrzeb mogą posiadać dowolny wymiar, a sam proces ich produkcji i dostawy odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Ponadto każdy z produkowanych przez nas kontenerów sanitarnych może zostać dowolnie skonfigurowany oraz wyposażony w dodatkowe elementy zgodnie z potrzebami klienta. Na życzenie montujemy m.in. rolety, a także wyposażenie łazienki. Istnieje również możliwość wyposażenia pawilonów w dodatkowe okna oraz meble biurowe/szatniowe. Tworzymy kontenery sanitarne damsko-męskie, a także oferujemy do nich wiele dodatkowych elementów wyposażenia, jak np. klimatyzacja czy dodatkowe drzwi. Dodatkowo pawilon sanitarny damsko-męski może posiadać oddzielone strefy oraz wejścia. Nasze kontenery mają konkurencyjne ceny, które dostosowywane są do budżetu klienta.