PAWILONY HANDLOWE

Jako niezależny producent nowoczesnych kontenerów z płyt warstwowych, w ofercie sprzedaży posiadamy eleganckie kontenery handlowe, które wyróżniają się solidnym wykonaniem i niespotykaną funkcjonalnością. Oferujemy całoroczne pawilony, które są bardzo dobrze docieplone – chłodne latem oraz ciepłe zimą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odpowiemy na wszelkie pytania.

Szukają Państwo niezawodnego i niedrogiego kontenera handlowego? Proszę nie szukać dalej niż nasz wybór wysokiej jakości kontenerów i pawilonów handlowych. Idealne dla przedsiębiorstw każdej wielkości, nasze kontenery są doskonałe do przechowywania zapasów, ekspozycji towarów lub przechowywania sprzętu biurowego i materiałów eksploatacyjnych.

Wykonane z trwałych materiałów, nasze kontenery są zbudowane tak, aby przetrwać lata użytkowania. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo prostego rozwiązania magazynowego, czy bardziej przyciągającej wzrok opcji wystawienniczej, mamy idealny kontener, który spełni Państwa potrzeby. Proszę przejrzeć nasz asortyment już dziś i znaleźć idealny sposób na utrzymanie płynności działania Państwa firmy.

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Pawilony handlowe – szerokie zastosowanie w handlu

W zależności od potrzeb oraz charakteru prowadzonej działalności warto wybrać taki obiekt, który w jak największym stopniu dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb klienta. Obecnie kontenery handlowe znajdują coraz szersze zastosowanie w handlu i wykorzystywane są przez coraz większą liczbę firm. Do najważniejszych zalet pawilonów handlowych zalicza się m.in. mobilność, a także wysoką estetykę wykonania i możliwość montażu na każdym rodzaju podłoża. Pawilony handlowe to z pewnością jedna z lepszych alternatyw dla zakupu lub wynajmu nieruchomości, która z powodzeniem może zostać wykorzystana jako punkt o charakterze sprzedażowym. Nasz bogaty asortyment kontenerów jest niezwykle zróżnicowany i z pewnością sprosta wymaganiom wielu branż.

Specyfikacja kontenerów handlowych

Nasze kontenery tworzymy z płyt warstwowych pokrytych blachą ocynkowaną z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub wełną mineralną. Ponadto kontenery wyposażone są m.in. w okna, drzwi, kratkę wentylacyjną oraz kompletną instalację elektryczną. Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek dostępne w ofercie pawilony handlowe są w 100% szczelne i nie ma możliwości, by przeciekały. Jako producent kontenerów handlowych możemy w pełni dostosowywać ich parametry oraz wyposażenie do indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie montujemy m.in. dodatkowe rolety, alarmy, systemy monitoringu, klimatyzację, grzejniki, wyposażenie kuchni i łazienki oraz wiele innych elementów. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo – nasi wykwalifikowani pracownicy pomagają w wyborze odpowiedniego kontenera handlowego oraz zapewniają indywidualną wycenę.

Producent pawilonów handlowych

Nasza oferta kontenerów handlowych jest szeroka i niezwykle zróżnicowana, dlatego każdy znajdzie w niej produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. Kontenery handlowe to jedna z lepszych alternatyw dla zakupu lub wynajmu nieruchomości. Do niewątpliwych zalet pawilonów zaliczyć można znaczną oszczędność pieniędzy ze względu na mniejsze koszty eksploatacji, możliwość zmiany ich lokalizacji w zależności od potrzeb oraz możliwość wykorzystania w wielu branżach. Mogą stać się one np. siedzibą firmy. Oferowane przez nas pawilony handlowe są znacznie praktyczniejsze w porównaniu do standardowych budynków pełniących funkcje usługowe. Dostępne w ofercie całoroczne kontenery wyróżnia niezawodność, możliwość błyskawicznego i szybkiego transportu, a także możliwość wyboru dowolnych wymiarów i kolorystyki zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta oraz niewygórowane ceny. Skorzystaj z oferty polskiego producenta pawilonów handlowych.