Zadzwoń do nas: 690 533 821

Rolety zewnętrzne

 

 

Rolety elewacyjne zewnętrzne z moskitierami w systemie adaptacyjnym przeznaczone są do zastosowania głównie w pawilonach i kontenerach. Zaletą tych produktów jest niewątpliwie brak ingerencji w obecny stan budynku, gdyż nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem. Dzięki temu decyzję o montażu rolet w systemie adaptacyjnym możemy podjąć w dowolnym momencie. Rozwiązania te mogą być montowane do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie.

 

rolety do pawilonów

Kolorystyka

alarm do pawilonu

Wysokiej jakości komponenty

Kurtynę rolety stanowią profile wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej wypełnione pianką poliuretanową, posiadające specjalne dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie. To sprawia, że cechują się one podwyższoną odpornością na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych.

sterowanie rolet do pawilonu

Sterowanie z telefonu

Rolety Zewnętrzne mogą być sterowane również za pomocą aplikacji zainstalowanej w naszym smartfonie. W tym celu powinniśmy zainstalować bezpłatną aplikację oraz zakupić “centralę sterowania Smart”, którą należy podłączyć do domowej sieci Wi-fi.

system alarmowy do pawilonu

Moskitiera

Rolety zewnętrzne możemy opcjonalnie wyposażyć w system moskitier. Moskitierę możemy wysunąć nawet gdy pancerz rolety schowany jest w kasecie. Opcja ta znacznie podnosi funkcjonalność naszej rolety zewnętrznej.