Kontenery biurowe i pawilony

W naszej ofercie klient znajdzie wykonane z wysokiej jakości materiałów kontenery biurowe o wszechstronnym zastosowaniu, które w pełni dostosowywane są do jego preferencji, zarówno pod względem kolorystyki, jak również wymiarów. W zależności od potrzeb klienta oferowane pawilony biurowe mogą zostać doposażone w dodatkowe elementy.

Jeśli szukasz elastycznego i niedrogiego rozwiązania biurowego, nie szukaj dalej niż nasze kontenery i pawilony biurowe. Wykonane z ponownie wykorzystanych kontenerów transportowych, jednostki te są idealne dla firm każdej wielkości. Można je dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu można stworzyć idealne miejsce pracy dla swojego zespołu. A ponieważ są przenośne, możesz je zabrać ze sobą, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał się przeprowadzić.

Nasze kontenery i pawilony biurowe to doskonały sposób na uzyskanie potrzebnej przestrzeni bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Zadzwoń do nas już dziś i pozwól nam pomóc Ci znaleźć idealną jednostkę dla Twojej firmy.

kontenery biurowe

Kontenery biurowe – nowoczesne biuro w każdych warunkach

Niemal każda firma i przedsiębiorstwo potrzebują przestrzeni biurowej, niestety coraz częściej zaaranżowanie tymczasowego biura np. w miejscu prowadzonej budowy bywa kłopotliwe. Korzystając z oferty gotowych kontenerów biurowych inwestor może w znacznym stopniu ograniczyć koszty, które poniósłby w związku z wynajmem takiego biura lub starając się o pozwolenie na budowę budynku przeznaczonego pod biuro. Kontenery biurowe stanowią więc idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują mobilnej przestrzeni do pracy. Znajdujące się w ofercie naszej firmy całoroczne pawilony biurowe to obiekty, które w pełni przystosowane są do przyjmowania klientów, przez co mogą stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych biur. Całoroczne przenośne kontenery cechują przede wszystkim niskie koszty utrzymania, a także parametry i wygląd zgodne z oczekiwaniami klienta oraz konkurencyjne ceny.

Pawilony biurowe – wysoka jakość i niezawodność

Produkowane przez naszą firmę całoroczne kontenery biurowe spełniają najwyższe standardy jakości. Ponadto są znacznie praktyczniejsze w porównaniu do standardowych budynków oraz w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a swoją wysoką jakością i trwałością nie odbiegają od tradycyjnych biur. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów elewacyjnych dostarczane na rynek kontenery cechuje elegancki oraz niezwykle atrakcyjny wygląd. Ponadto dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek nasze pawilony biurowe są szczelne i nie ma możliwości, by przeciekały. Co ważne, posiadamy specjalistyczny sprzęt, z pomocą którego dowozimy zakupiony przez klienta produkt w dowolne wskazane przez niego miejsce w kraju. Ponadto modułowe pawilony można dowolnie łączyć i tworzyć z nich większą i wygodniejszą przestrzeń biurową oraz bezproblemowo przewozić je w dowolne lokalizacje.

Technologia wykonania kontenerów biurowych

Oferowane pawilony biurowe wykonujemy z wysokiej jakości płyt warstwowych w I gatunku. Ściany pawilonów biurowych wykonujemy z płyty warstwowej pokrytej blachą ocynkowaną z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub wełną mineralną, natomiast podłogę – z płyty warstwowej poliuretanowej wzmocnionej płytą OSB i wykładziną PCV. Dach takiego kontenera jest jednospadowy. Ponadto kontenery biurowe posiadają okna oraz drzwi, a także pełną instalację elektryczną – lamy, gniazdka, bezpieczniki oraz kratki wentylacyjne. Produkowane przez nas pawilony w zależności od potrzeb klienta mogą posiadać dowolny wymiar oraz kolor. Na życzenie klienta montujemy również rolety, alarmy, systemy monitoringu, grzejniki, instalacje hydrauliczne, łazienkę, kuchnię i wiele innych elementów wyposażenia – w zależności od potrzeb.