Kontenery i pawilony gastronomiczne

 

W naszej ofercie znajdziesz wykonane z wysokiej jakości materiałów kontenery gastronomiczne o różnorodnym zastosowaniu w gastronomii, które w pełni dostosowywane są do jego preferencji, zarówno pod względem kolorystyki, jak również wymiarów. W zależności od potrzeb klienta oferowane pawilony gastronomiczne mogą zostać doposażone w dodatkowe elementy.

kontenery biurowe

Kontenery gastronomiczne – do zastosowania w każdych warunkach

Korzystając z oferty gotowych kontenerów gastronomiczych możesz w znacznym stopniu ograniczyć koszty, które poniósłbyś w związku z wynajmem takiego lokalu lub starając się o pozwolenie na budowę budynku przeznaczonego pod tego typu przeznaczenia obiekt. Kontenery gastronomiczne stanowią więc idealną możliwość dla małego lokalu gastronomicznego, Znajdujące się w ofercie naszej firmy całoroczne pawilony gastronomiczne to obiekty, które w pełni przystosowane są do przyjmowania klientów. Całoroczne przenośne kontenery cechują przede wszystkim niskie koszty utrzymania, a także parametry i wygląd zgodne z oczekiwaniami klienta oraz konkurencyjne ceny.

Pawilony gastronomiczne – najlepsza jakość

Produkowane przez naszą firmę całoroczne kontenery gastronomiczne spełniają najwyższe normy jakości. Ponadto są o wiele praktyczniejsze w porównaniu do budynków oraz w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a swoją wysoką jakością i trwałością nie odbiegają od tradycyjnych obiektów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów elewacyjnych dostarczane na rynek kontenery cechuje elegancki oraz niezwykle atrakcyjny wygląd. Ponadto dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek nasze pawilony gastronomiczne są wodoodporne i nie ma możliwości, by przeciekały. Co ważne, posiadamy specjalistyczny sprzęt, z pomocą którego dowozimy zakupiony przez klienta produkt w dowolne wskazane przez niego miejsce w kraju. Ponadto modułowe pawilony można dowolnie łączyć i tworzyć z nich większą i wygodniejszą przestrzeń oraz bezproblemowo przewozić je w dowolne lokalizacje.

Technologia wykonania kontenerów gastronomicznych

Oferowane pawilony gastronomiczne wykonujemy z wysokiej jakości płyt warstwowych w I gatunku. Ściany pawilonów gastronomicznych wykonujemy z płyty warstwowej pokrytej blachą ocynkowaną z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub wełną mineralną, natomiast podłogę – z płyty warstwowej poliuretanowej wzmocnionej płytą OSB i wykładziną PCV. Dach takiego kontenera jest jednospadowy. Ponadto kontenery gastronomiczne posiadają okna oraz drzwi, a także pełną instalację elektryczną – lampy, gniazdka, bezpieczniki oraz kratki wentylacyjne. Produkowane przez nas pawilony w zależności od potrzeb klienta mogą posiadać dowolny wymiar oraz kolor. Na życzenie klienta montujemy również rolety, alarmy, systemy monitoringu, grzejniki, instalacje hydrauliczne, łazienkę, kuchnię i wiele innych elementów wyposażenia – w zależności od potrzeb.