Kontenery usługowe

 

Pawilony usługowe są idealnym rozwiązaniem w różnego rodzaju usługach jakie tylko sobie wyobrazisz! Sprawdzają się również przy obsłudze imprez masowych, a także na obozach i polach namiotowych. Produkujemy nieprzepuszczalne kontenery susługowe dla klientów z całego kraju, które tworzą funkcjonalne zaplecze usługowe i socjalne.

kontenery sanitarne

Kontenery usługowe – obiekty o wielu zastosowaniach

Oferujemy najwyższej jakości pawilony usługowe, które spełniają wymagania klientów poszukujących rozwiązań w zakresie estetycznego zaplecza usługowego oraz socjalnego – m.in. na placach budowy, imprezach masowych, a także na koncertach, kempingach oraz obozach. Są również bardzo dobrym rozwiązaniem dla biur, budynków, przebieralni i kontenertów mieszkalnych. Kontenery usługowe idealnie sprawdzą się także w usługach potrzebujących nie dużej powierzchni pracy. Oferowane przez nas produkty dzięki solidnej konstrukcji i bardzo dobrej jakości wykończenia swoim standardem nie odbiegają od tradycyjnych pomieszczeń usługowych. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół swoim klientom gwarantuje najwyżej jakości kontenery oraz pełne zadowolenie z obiektów.

Solidnie wykonane pawilony usługowechłodne latem, ciepłe zimą

Oferowane przez naszą firmę pawilony usługowe są bardzo dobrze izolowane. Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek nasze kontenery charakteryzują się szczelnością i nie ma możliwości, by przeciekały. Ponadto każdy z pawilonów zaopatrzony jest w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Produkowane przez nas kontenery usługowe w zależności od potrzeb klienta mogą posiadać dowolny wymiar, a sam proces ich produkcji i dostawy odbywa się niezwykle szybko i sprawnie. Dodatkowo naszym klientom oferujemy również możliwość wyboru dowolnego koloru blach oraz ścian i drzwi. Ponadto zapewniamy własny, niedrogi transport kontenerów, którego cena uzgadniana jest indywidualnie z każdym klientem drogą telefoniczną.

Nowoczesne pawilony dla wymagających

Oferta naszych pawilonów usługowych sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Produkowane przez nas kontenery usługowe w zależności od potrzeb mogą posiadać dowolny wymiar, a sam proces ich produkcji i dostawy odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Ponadto każdy z produkowanych przez nas kontenerów usługowych może zostać dowolnie skonfigurowany oraz wyposażony w dodatkowe elementy zgodnie z potrzebami klienta. Na życzenie montujemy m.in. rolety, a także wyposażenie łazienki. Istnieje również możliwość wyposażenia pawilonów w dodatkowe okna oraz meble biurowe/szatniowe. Nasze kontenery mają konkurencyjne ceny, które dostosowywane są do budżetu klienta.