Zadzwoń do nas: 690 533 821

Kontenery budowlane i pawilony

Kontenery budowlane najczęściej występują jako pojedyncze moduły, które wykorzystywane są przede wszystkim na placach budowy. W zależności od potrzeb mogą spełniać wiele funkcji. W naszej bogatej ofercie znaleźć można solidnie wykonane pawilony budowlane spełniające wszelkie wymogi, ponadto cechuje je najwyższa jakość.

Potrzebują Państwo niezawodnej i solidnej konstrukcji do kolejnego projektu budowlanego, ale nie chcą Państwo poświęcać czasu i pieniędzy na budowanie czegoś od podstaw. Proszę nie szukać dalej niż nasze pawilony budowlane! Wykonane z wysokiej jakości materiałów, pawilony te doskonale nadają się do każdego rodzaju prac. Ponadto są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu mogą Państwo szybko wrócić do pracy.

Nasze solidne i stylowe pawilony są idealne do różnych celów, od tymczasowych schronień dla pracowników po jadalnie na świeżym powietrzu. Mając do wyboru różne rozmiary i style, na pewno znajdziemy pawilon idealny dla Państwa potrzeb. Proszę więc przyjść i zapoznać się z naszym wspaniałym wyborem już dziś!

kontenery budowlane

Kontenery budowlane – obiekty o wszechstronnym zastosowaniu

Oferowane przez nas pawilony budowlane mogą służyć w różny sposób pracownikom z branży budowlanej. Przykładowo dla kardy kierowniczej mogą być łatwo dostępnym i funkcjonalnym biurem budowy. Kontenery budowlane mogą także stanowić zaplecze socjalne dla pracowników budowlanych, np. jako szatnia, magazyn lub miejsce schronienia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Pawilony mogą również pełnić funkcje obiektów mieszkalnych dla pracowników. Dla naszych klientów przygotujemy kontener na budowę zgodnie z indywidualnymi potrzebami, dbając o kompleksowe wyposażenie tak, by ściśle dostosować je do pełnienia określonej funkcji. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo – nasi wykwalifikowani pracownicy pomagają w wyborze odpowiedniego kontenera, a także indywidualną wycenę oraz niedrogi transport autem z HDS.

Pawilony budowlane – wysoki komfort i funkcjonalność

Kontener budowlany to mobilne rozwiązanie w pełni zaspokajające potrzeby klienta, które można dostosować do każdego rodzaju obsługiwanej inwestycji. Nasze pawilony to komfortowe i bezpieczne obiekty, które wyróżnia wysoka estetyka wykonania i bardzo dobre docieplenie. Jako producent kontenerów budowlanych, dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy gotowymi rozwiązaniami, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzymy obiekty, których przestrzeń dowolnie dostosujemy do ich potrzeb. Nasze kontenery budowlane charakteryzuje znaczna dbałość o wszelkie szczegóły oraz wysoki standard wykończenia. Dzięki innowacyjnemu systemowi obróbek nasze pawilony budowlane wyróżniają się szczelnością i nie ma możliwości, by przeciekały. Ponadto zaopatrzone są w pełną instalację elektryczną wraz z lampką, wyłącznikiem, skrzynką na bezpieczniki oraz gniazdkiem.

Producent pawilonów budowlanych

Dostarczane przez nas kontenery budowlane charakteryzują się nowoczesnym designem oraz niezwykle precyzyjnym wykonaniem. Dostępne w ofercie produkty wykonujemy z płyt warstwowych pokrytych blachą ocynkowaną w szerokiej gamie kolorów do wyboru (w zależności od preferencji klientów) z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub wełną mineralną. Z przyjemnością pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. W zależności od ich potrzeb tworzone przez nas pawilony budowlane mogą mieć różne rozmiary. Ponadto na życzenie klienta mogą zostać wyposażone w elementy dodatkowe takie jak: rolety, grzejniki, alarmy, system monitoringu, łazienkę wraz z WC, prysznicem, bojlerem, szafkę umywalkową, podgrzewacz wody, kuchnię oraz inne interesujące go elementy wyposażenia. Skorzystaj z oferty polskiego producenta pawilonów budowlanych.

Kontenery Biurowe - wewnątrz

Pawilony Budowlane – na zewnątrz